Sarımsak ve Karanfili Koyun ve Ne Olduğunu Gözlemleyin. Sonuca Şa-şı-racaksınız..

.

Sarımsak ve Karanfili Koyun ve Ne Olduğunu Gözlemleyin. Sonuca Şa-şı-racaksınız..
Yazar : Tarih : Okunma : 290 views Yorum Yap

Sarımsak ve karanfili koyun ve ne olduğunu gözlemleyin.
Sonuca Şa-şı-racaksınız

Sarımsak ve Karanfili Koyun ve Ne Olduğunu Gözlemleyin. Sonuca Şa-şı-racaksınız..Dünya genelinde özellikle kokusundan dolayı çok sayıda kişi tarafından sevilmeyen sarımsak doğal bir antibiyotiktir. Antik zamanlardan beri kullanılan sarımsak tedavi açısından yaygın bir kullanıma sahiptir. Birçok hastalığa harika ve doğal bir çözüm olan sarımsağın bugün mucizelerinden bahsedeceğiz.

1- uçuk :Uçuk hemen hemen herkesin nefret ettiği ve sık yaşadığı bir problemdir. Tıp dilinde herpes simplex halk arasında uçuk olarak bilinen bu hastalık genellikle aşırı sıcağa ve soğuğa, kuvvetli güneş ışığına maruz kalınca, soğuk algınlığında, stres, yourgunluk ve yetersiz beslenme sebebiyle çıkmaktadır. Uçuk tedavisinde ise en etkili yöntem sarımsaktır. Doğal antiviral içerikli olan sarımsakla uçuk üstüne fazla bastırmadan masaj yapmalı ve suyunun her yere dağıldığından emin olmalısınız. Bu doğal tedaviyi sık sık uygularsanız kendi gözlerinizle uçuğun iyileştiğini görürsünüz.

2- Kulağa koymak :Sarımsak, enfeksiyondan kaynaklı kulak ağrılarına da iyi gelmektedir. Daha çok küçük çocuklarda görülen kulak ağrısı genellikle orta kulakta sıvı birikmesinden ve enfeksiyonlardan kaynaklanmaktadır. Bunun için sadece temizlediğiniz bir diş sarımsağa ihtiyacınız var. Bu dişi, bir kulaklıkmış gibi kulağınıza yerleştirin. Bu basit ve doğal yöntemle ağrı ve enfeksiyon birkaç dakika içerisinde geçecek ve kulağınızda bir ısının yayıldığını hissedeceksiniz. Diş sarımsak ise tüm gece boyunca kulağınızda kalmalıdır. Sabah olduğunda tamamen yeni biri olarak uyanacaksınız.

3- Boş mideye sarımsak yemek : Özellikle iç hastalıkları ve cilt için çok tercih edilen sarımsağı tüketmek için günün en uygun zamanı sabah saatleridir. Aç karna yiyeceğiniz bir diş sarımsak sağlığınız için gerçek anlamda şifa kaynağı olacaktır. Çünkü boş karında midenin sarımsaktaki besinleri tamamen emebilmesi daha kolaydır. Mide, sarımsaktaki besinleri başka yiyeceklerle karıştırmadan kolayca özümseyecektir. Yüksek tansiyona iyi gelen sarımsak ayrıca kan basıncını kontrol altına almaktadır. Bağışıklık sistemini de güçlendiren sarımsak sizleri tüm bakteriyel enfeksiyonlardan uzak tutmaktadır. Akciğerler için de çok faydalı olan sarımsak solunum hastalıklarının önlenmesinde ve tedavisinde yardımcı olmaktadır.

4- Diş Ağrısı : Dünyanın en zor ağrılarından birisi şüphesiz diş ağrısıdır. Her seferinde zamansız ve talihsiz bir şekilde yakalandığınız diş ağrılarınız için sizlere doğal mucizevi ilaç olan sarımsağı öneriyoruz. Sarımsağın ezilmesinden sonra ortaya çıkan allisin adlı sülfür bileşiği, güçlü anti-mikrobiyal ve anti-inflamatuar özelliğine sahiptir. Sarımsağın bu özellikleri sayesinde şişlikler ve ağrılar kısa sürede yok olmaktadır. Ardından ağzınızı ılık su ile yıkayıp, bu tedaviyi günde 3 kez uygularsanız diş ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

5- Her Gün Sarımsak Yemek Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi sarımsak doğal antibiyotik olma özelliğinden dolayı birçok derde devadır. Kulak, diş ağrısına iyi gelen uçuğu yok eden boş mideyle yutulduğunda mucizeler yaratan sarımsak aynı zamanda kolestrol seviyesini düşürmekte, demir yetersizliğini gidermekte ve sindirim sistemine iyi gelmektedir. Eğer sarımsağa karşı önyargılarınız varsa bu videoyu izledikten sonra fikirleriniz büyük ölçüde değişecektir. Arkadaşlarınızında sarımsağın mucizelerinden haberdar olmasını istiyorsanız videomuzu pay-la-şmayı unutmayın.