Bursa deniz otobüslerinde sefer iptalleri

.

Bursa deniz otobüslerinde sefer iptalleri
Yazar : Tarih : Okunma : 45 views Yorum Yap

Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

BUDO’dan yapılan duyuruya göre, saat 10.00 Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), saat 11.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas), saat 12.55 Armutlu (İhlas)-Bursa(Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyecek.

Aynı gerekçeyle 11.30, 14.30, 16.30,18.30 ve 20.00 saatlerindeki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleriyle 13.00, 16.00, 17.30 ve 19.00 saatlerindeki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferleri de yapılamayacak.

Saat 10.30 ve 20.30 İstanbul (Büyükçekmece)-Bursa (Mudanya) ve saat 18.00’deki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Büyükçekmece) seferleri de programdan kaldırıldı.

İptal edilen seferler şöyle:

İDO (30.03.2019)
10:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy
09:50 Kadıköy / 10:05 Yenikapı-Bursa
09:30 Bandırma-Yenikapı-Bostancı
08:30 Bursa / 09:05 Armutlu / 09:20 Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy
07:50 Kadıköy / 08:05 Yenikapı-Bursa

BUDO (30.03.2019)
08:00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
08:30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Büyükçekmece)
09:30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
09:30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
09:30 Bursa (Mudanya) – Armutlu (İhlas)
10:00 Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü,Sirkeci)
10:30 İstanbul (Büyükçekmece) – Bursa (Mudanya)
11:30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
11:30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Armutlu (İhlas)
12:55 Armutlu (İhlas) – Bursa (Mudanya)
16:00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
16:30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
17:30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
18:00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Büyükçekmece)
18:30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
19:00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
20:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
20:30 İstanbul (Büyükçekmece) – Bursa (Mudanya)