Bursa’da Mustafa Bozbey oyunu kullandı

.

Bursa’da Mustafa Bozbey oyunu kullandı
Yazar : Tarih : Okunma : 131 views Yorum Yap

Nilüfer Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Bursa Büyükşehir Beledieye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Nilüer İlkokulunda oyunu kullandı. Bozbey, “Seçim sonunda kazanan Bursa olacak” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, oyunu Nilüfer Belediyesi Özlüce İlkokulu’nda kullandı. Oyunu kullanmaya eşi Seden Bozbey ile birlikte gelen Bozbey, okul bahçesinde bulunan annesi Münevver Bozbey’in elini öperek hayır duasını aldı. 1391 numaralı sandıkta oyunu kullanan Bozbey, Bursa’nın 1 Nisan’dan itibaren farklı bir güne başlayacağını söyledi. Sandık başında gazetecilerin “Heyecanlı mısınız?” sorusuna “Gayet rahatım” diyerek cevap veren Bozbey, oy kullanma işleminin ardından açıklamalarda bulundu.

Ocak ayından itibaren güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade eden Mustafa Bozbey, “Hiç kimseyi ötekileştirmeden Bursa’nın ve Bursalılar’ın adayı olarak çıkmış olduğumuz bu yolculukta bugün inşallah Bursalılar en doğru kararı verecekler” dedi. Mustafa Bozbey, “Bugün dünyada şehirler yarışıyor, kentler yarışıyor. Bursalılar’ın vereceği karar son derece önemli ve anlamlı. Bu anlamda Bursalılar, Bursa’nın gülümsemesi adına sandığa gidecekler ve kararlarını verecekler. Saat 22.00 itibariyle sonuçlar muhtemelen belli olacaktır. Ama şu bir gerçek Bursa kazanacaktır, Bursalılar kazanacaktır. Bursalılar bugün gerçekten Bursa’nın geleceği adına, hem kendilerinin, hem kentin, hem de çocuklarının geleceği adına oy kullanacaklar ve bu oyla da Bursa’nın gülümsemesini sağlayacaklar. Bursa yarından itibaren farklı bir güne başlayacak ve önümüzdeki süreçte de dünya kenti, lider ve öncü kent Bursa’yı oluşturmak için yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

20 yıldır Nilüfer’de öncü ve lider kent oluşturmak adına hizmetler yaptıklarını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Bugün inşallah Nilüfer’de de olumlu bir sonuçla bizim bıraktığımız yerden arkadaşlarımız görevi en iyi şekilde alıp devam edecekler” dedi.

Daha sonrasında eşi ile beraber oyunu kullanan Bozbey, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını temenni ederek “Seçimin sonucunda kazanan Bursa olacak” mesajını verdi.