Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan iki şehit için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır’da şehit olan polis memuru ile Hakkari’de şehit olan uzman çavuş için taziye mesajı yayımladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit olan polis memuru ve uzman çavuş için mesaj yayımladı. Erdoğan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan iki şehit için taziye mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 305 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır’da şehit olan polis memuru ile Hakkari’de şehit olan uzman çavuş için taziye mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit olan polis memuru ve uzman çavuş için mesaj yayımladı.

Erdoğan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay’a Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum. Mekânları cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Terörle mücadelede kararlılık mesajı da veren Erdoğan, şunları kaydetti:

“Ülkemize yönelik terör tehdidi sona erene, son terörist etkisiz hale getirilene kadar terörle mücadelemiz kesintisiz ve kararlı bir şekilde devam edecektir. Rabbim kahraman güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun.”