Meteoroloji’den Bursa sıcaklık uyarısı!

Meteoroloji Bursa için 4 Haziran 2020 Perşembe günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa’da dün etkili olan şiddetli sağanak yağışın ardından yağış bugün Bursa’yı terk etti. Gün içerisinde sıcaklığın 21 dereceye kadar çıkacağı tahmin edilirken, yarından itibaren ise sıcaklık yükselişe geçiyor. Bursa’da etkili olan şiddetli sağanak yağışların ardından bugün hava sıcaklığı yükselişe geçiyor. Meteoroloji’den alınan bilgilere..

Meteoroloji’den Bursa sıcaklık uyarısı!
Yazar : Tarih : Okunma : 283 views Yorum Yap

Meteoroloji Bursa için 4 Haziran 2020 Perşembe günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa’da dün etkili olan şiddetli sağanak yağışın ardından yağış bugün Bursa’yı terk etti. Gün içerisinde sıcaklığın 21 dereceye kadar çıkacağı tahmin edilirken, yarından itibaren ise sıcaklık yükselişe geçiyor.

Bursa’da etkili olan şiddetli sağanak yağışların ardından bugün hava sıcaklığı yükselişe geçiyor.

Meteoroloji’den alınan bilgilere göre, Bursa’da hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 21-22 dereceye kadar yükselirken, sabah saatlerinden itibaren bulutlu ve güneşli hava etkili olacak.

Akşam saatlerine hafif yağışın yer yer bazı bölgelerde görüleceği bildirilirken, yarından itibaren ise hava sıcaklıklarının 25 derecenin üzerine çıkacağı belirtildi.

HAVA ISINIYOR

Bugünden itibaren yükselişe geçen sıcaklık, yarın etkisini iyiden iyiye gösteriyor. Bursa’da yarın hava sıcaklığı 26 dereceye kadar yükselirken, hafta sonunun ilk günü 29 derece, pazar günü ise 32 derece olacak.

Öte yandan önümüzde 5 günlük süreçte Bursa’da yağış görülmeyecek.