Bursa’da çöken istinat duvarının altında bir çocuğun kaldığı ihbarı

Bursa’nın Gemlik ilçesinde bir çocuğun çöken istinat duvarının altında kaldığı ihbarı üzerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile itfaiye ekiplerince başlatılan arama kurtarma çalışması, enkaz altında kimsenin olmadığının anlaşılması üzerine sonlandırıldı. Anadolu Ajansı  Bursa’nın Gemlik ilçesinde çöken istinat duvarının altında bir çocuğun kaldığı ihbarı üzerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile..

Bursa’da çöken istinat duvarının altında bir çocuğun kaldığı ihbarı
Yazar : Tarih : Okunma : 299 views Yorum Yap

Bursa’nın Gemlik ilçesinde bir çocuğun çöken istinat duvarının altında kaldığı ihbarı üzerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile itfaiye ekiplerince başlatılan arama kurtarma çalışması, enkaz altında kimsenin olmadığının anlaşılması üzerine sonlandırıldı. Anadolu Ajansı 

Bursa’nın Gemlik ilçesinde çöken istinat duvarının altında bir çocuğun kaldığı ihbarı üzerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile itfaiye ekiplerince arama kurtarma çalışması başlatılmıştı.

Kurşunlu Mahallesi’nde bulunan sahil yolu kenarındaki istinat duvarı şiddetli yağış nedeniyle çökmüş, çevredekilerin, jandarma ekiplerine 13-14 yaşlarında bir çocuğun çöken duvarın altında kaldığı ihbarında bulunması üzerine arama kurtarma çalışması başlatılmıştı. Çalışma, enkaz altında kimsenin olmadığının anlaşılması üzerine sonlandırıldı. Moloz yığınları Gemlik Belediyesi tarafından kaldırıldı.