Vali Yerlikaya açıkladı: Sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetti

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Esenyurt’taki sel bölgesinde incelemelerde bulundu. Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, “Maalesef 30- 32 yaşlarında bir Suriyeli misafirimiz hayatını kaybetti” açıklamalarında bulundu. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açıklamalarından satır başları: İstanbul’da çok nadir gerçekleşen 2 sel olayı gerçekleşti. Bodrum katta yaşan vatandaşlarımızın evlerini su bastı. Maalesef 30- 32 yaşlarında bir Suriyeli misafirimiz hayatını kaybetti. AFAD olarak..

Vali Yerlikaya açıkladı: Sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetti
Yazar : Tarih : Okunma : 318 views Yorum Yap

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Esenyurt’taki sel bölgesinde incelemelerde bulundu. Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, “Maalesef 30- 32 yaşlarında bir Suriyeli misafirimiz hayatını kaybetti” açıklamalarında bulundu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açıklamalarından satır başları:

İstanbul’da çok nadir gerçekleşen 2 sel olayı gerçekleşti. Bodrum katta yaşan vatandaşlarımızın evlerini su bastı. Maalesef 30- 32 yaşlarında bir Suriyeli misafirimiz hayatını kaybetti. AFAD olarak buralarda ve diğer yerlerde zarar gören vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bu sağanak yağışlardan sıkıntı yaşayan herkese geçmiş olsun. Çatalca’da hastanede tedavi gören 2 vatandaşımız, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde tedavi gören, durumları iyi, 2 vatandaşımız, Esenyurt Devlet Hastanesi’nde 4 Suriyeli geçici koruma kapsamında misafirimiz var. 2, 3, 5 yaşında 3 yavru, durumları gayet iyi.