İYİ PARTİ YILDIRIM’DA YÜKSEL YILMAZ’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ…

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı 2. Olağan Kongre tarihi yaklaşırken, İl Başkanlığı için Yüksel Yılmaz’ da seçim için atağa kalktı… İYİ Parti Bursa Teşkilatı’nda gözler 16 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Bursa İl Kongresi’ne çevrildi. İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır’ın yeniden aday olmayacağını açıklamasıyla Kurucu İl Başkanı Yüksel Yılmaz, Ankara’da Genel Başkan Meral Akşener’le görüşmesinden sonra, 16 Ağustos’ta..

İYİ PARTİ YILDIRIM’DA YÜKSEL YILMAZ’DAN  GÖVDE GÖSTERİSİ…
Yazar : Tarih : Okunma : 468 views Yorum Yap

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı 2. Olağan Kongre tarihi yaklaşırken, İl Başkanlığı için Yüksel Yılmaz’ da seçim için atağa kalktı…

İYİ Parti Bursa Teşkilatı’nda gözler 16 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Bursa İl Kongresi’ne çevrildi. İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır’ın yeniden aday olmayacağını açıklamasıyla Kurucu İl Başkanı Yüksel Yılmaz, Ankara’da Genel Başkan Meral Akşener’le görüşmesinden sonra, 16 Ağustos’ta gerçekleştirilecek kongrede seçimler için, ağırlığını koymaya başladı.

YILDIRIM YILMAZ’I BAĞRINA BASTI

Kurucu İl Başkanı Yüksel Yılmaz,adeta gövde gösterisi yaptı…
Çok kalabalık bir atmosferde konuşan Yılmaz’ın dün akşamki toplantıda sözleri sık sık sloganlarla kesildi…Yüksel Yılmaz , şunları söyledi:

“Geride kalan 3 yılda İYİ Parti Bursa’da etken bir parti oldu. Şimdi aktör bir parti olması için yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Şampiyon kadro görev yaptı. O kadroya bazı ilavelerle yola devam edeceğiz. Nezakete dikkat ettim. Başarıyla görev yapan Yahya Bahadır arkadaşım aday olmayacağını söyleyinceye kadar harekete geçmedim.”diye söyledi….