Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce açıklaması

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’nin parti kurma girişimiyle ilgili ”Bizi bölmek istiyorlar, parçalamak istiyorlar” ifadelerini kullandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 37’nci Olağan Kurultay sonrası ilk kez Parti Meclisi Toplantısı açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, isim vermeden parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce’ye gönderme yaptı. İşte Kemal Kılıçdaroğlu’nun o açıklamaları: Bizi linç girişimleri ile korkutmak isteyecekler. Linç girişiminde..

Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce açıklaması
Yazar : Tarih : Okunma : 361 views Yorum Yap

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’nin parti kurma girişimiyle ilgili ”Bizi bölmek istiyorlar, parçalamak istiyorlar” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 37’nci Olağan Kurultay sonrası ilk kez Parti Meclisi Toplantısı açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, isim vermeden parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce’ye gönderme yaptı.

İşte Kemal Kılıçdaroğlu’nun o açıklamaları:

Bizi linç girişimleri ile korkutmak isteyecekler. Linç girişiminde 3 kez, 5 kez, 100 kez bulunmazsanız namertsiniz, hepsi ile mücadele edeceğiz. Dört koldan üstümüze gelecekler. İsterse dört kol değil 400 koldan üstümüze gelsinler mücadele edeceğiz.

Bizi bölmek parçalamak isteyecekler ama hiç kimsenin unutmaması gereken bir şey var. CHP Türkiye cumhuriyetinin kalesidir. İnsanca hakça bir düzeni bu ülkeye getirinceye kadar mücadele eden bir siyasi partiyiz. Ahlaklı bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla Türkiye coğrafyasına dağılıp bunları anlatma mecburiyetindesiniz.

Bireysel çıkarlar, bireysel hesaplar bu sistemin tamamen dışında olmak zorundadır. İster sıradan üyesi ol, istersen genel başkanı ol. Memleket bu haldeyken başka bir şey sorulamaz. Her birimizin tek tek Türkiye coğrafyasında çalışıp halka umut vermesi gerekli.