Tüm gözler Erdoğan’ın yapacağı açıklamada!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün duyurduğu müjdenin bugün açıklanacağı saat belli oldu. Erdoğan’ın müjdeyi vereceği açıklama saat 15.00’da başlayacak… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çarşamba günü Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre güneş paneli üretim fabrikası olan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası’nın açılışında müjdeli bir haberden bahsetmiş ve cuma günü o müjdeyi vereceğini duyurmuştu. Bu müjde ile..

Tüm gözler Erdoğan’ın yapacağı açıklamada!
Yazar : Tarih : Okunma : 293 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün duyurduğu müjdenin bugün açıklanacağı saat belli oldu. Erdoğan’ın müjdeyi vereceği açıklama saat 15.00’da başlayacak…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çarşamba günü Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre güneş paneli üretim fabrikası olan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası’nın açılışında müjdeli bir haberden bahsetmiş ve cuma günü o müjdeyi vereceğini duyurmuştu.

Bu müjde ile Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cuma günü tüm milletimize bir müjde vereceğiz. Biz de bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum”  ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın merakla beklenen o açıklamasının saati belli oldu.

Türkiye’nin yeni bir döneme girmesine vesile olacak müjdenin verileceği açıklamanın bugün saat 15.00’da başlayacağı belirtildi…