Fox TV’den Fatih Portakal açıklaması …

Fox TV’den yapılan açıklamada, “Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir” denildi. Fox TV, Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal‘ın görevini bırakma kararı aldığını duyurdu.  Fox TV’den yapılan açıklamada, “2010 yılından beri kanalımızda FOX Ana Haber bülteni sunuculuğu görevini büyük bir başarıyla yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen..

Fox TV’den Fatih Portakal açıklaması …
Yazar : Tarih : Okunma : 413 views Yorum Yap

Fox TV’den yapılan açıklamada, “Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir” denildi.

Fox TV, Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal‘ın görevini bırakma kararı aldığını duyurdu. 

Fox TV’den yapılan açıklamada, “2010 yılından beri kanalımızda FOX Ana Haber bülteni sunuculuğu görevini büyük bir başarıyla yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen rekor başarılarda önemli katkıları olan değerli ekip arkadaşımız Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmişti. 

Fatih Portakal görevi süresince FOX’un en önemli değerlerinden biri olmuştur. Aldığı karara saygı duymakla birlikte, çok sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımıza veda ediyor olmaktan dolayı üzgün olduğumuzuu belirmek isteriz. İzleyicimize objektif ve doğru haber sunma politikası doğrultusunda; samimiyet, açık sözlülük ve cesaretle sunduğu haberler takdirle izlenmiştir. Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ediyor, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz” denildi.