Bursa’da büyük yangın!

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Geçit Mahallesi’nde hurdacıların da bulunduğu çöplük alanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 1.5 saatlik çalışması sonucu kontrol altına alındı. Yangının çıkış nedenini belirlemek için itfaiye ve polis ekiplerinin incelemesi sürüyor. Alınan bilgiye göre, saat 15.40 sıralarında Geçit Mahallesi‘ndeki geri dönüşüm tesisinde bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangın söndürme çalışmaları sürerken bölgeye ambulans da gönderildi. Yanan..

Bursa’da büyük yangın!
Yazar : Tarih : Okunma : 361 views Yorum Yap

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Geçit Mahallesi’nde hurdacıların da bulunduğu çöplük alanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 1.5 saatlik çalışması sonucu kontrol altına alındı.

Yangının çıkış nedenini belirlemek için itfaiye ve polis ekiplerinin incelemesi sürüyor.

Alınan bilgiye göre, saat 15.40 sıralarında Geçit Mahallesi‘ndeki geri dönüşüm tesisinde bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı.

Yangın söndürme çalışmaları sürerken bölgeye ambulans da gönderildi. Yanan maddelerin plastik ve atık olması sebebiyle gökyüzüne yükselen siyah dumanlar bir çok noktadan görüldü.

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

Hurdacıların da bulunduğu çöplük alanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 1.5 saatlik çalışması sonucu kontrol altına alındı. Yangının çıkış nedenini belirlemek için itfaiye ve polis ekiplerinin incelemesi sürüyor.