Meteoroloji’den Bursa için sıcaklık açıklaması!

Meteoroloji Bursa için 22 Eylül 2020 Salı günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa’da haftanın ikinci gününde sıcaklık 28 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava şehre hakim. Meteoroloji tahminlerine göre, Bursa‘da hava sıcaklığı haftanın ikinci iş gününde en yüksek 28 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava gün boyu gökyüzüne hakim olacak. Gün içerisinde Bursa’da herhangi..

Meteoroloji’den Bursa için sıcaklık açıklaması!
Yazar : Tarih : Okunma : 145 views Yorum Yap

Meteoroloji Bursa için 22 Eylül 2020 Salı günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa’da haftanın ikinci gününde sıcaklık 28 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava şehre hakim.

Meteoroloji tahminlerine göre, Bursa‘da hava sıcaklığı haftanın ikinci iş gününde en yüksek 28 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava gün boyu gökyüzüne hakim olacak. Gün içerisinde Bursa’da herhangi bir yağış beklenmiyor.

SICAKLIK SABİT

Eylül ayının son günlerinde hava sıcaklığı 30 derecenin altında seyrediyor. Bursa’da hafta sonuna kadar termometreler 27-28 derece bandında seyrederken, cumartesi günü sıcaklık 30 dereceye ulaşıyor. Parçalı bulutlu ve güneşli hava şehre hafta boyu hakim olacak.