Meteoroloji’den Marmara Bölgesi için turuncu kodlu uyarı

Hava durumu için Meteoroloji’den aktarılan son dakika haberine göre; 8 Ekim 2020’de Marmara Bölgesi’nde başlayan yağışlar Trakya, İstanbul, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa’nın batı ilçelerinde şiddetini artıracak. Bu yağışlar için turuncu kodlu uyarı yapılırken etkili olacağı saatler de verildi. Marmara’da bugün kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlara dikkat! Meteoroloji‘den aktarılan bilgiye göre Marmara Bölgesi’nde başlayan yağışların, etkisini cuma günü..

Meteoroloji’den Marmara Bölgesi için turuncu kodlu uyarı
Yazar : Tarih : Okunma : 99 views Yorum Yap

Hava durumu için Meteoroloji’den aktarılan son dakika haberine göre; 8 Ekim 2020’de Marmara Bölgesi’nde başlayan yağışlar Trakya, İstanbul, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa’nın batı ilçelerinde şiddetini artıracak. Bu yağışlar için turuncu kodlu uyarı yapılırken etkili olacağı saatler de verildi.

Marmara’da bugün kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlara dikkat!

Meteoroloji‘den aktarılan bilgiye göre Marmara Bölgesi’nde başlayan yağışların, etkisini cuma günü 03.00’e kadar sürdürmesi bekleniyor.

Trakya, İstanbul, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa‘nın batı ilçelerinde beklenen yağışların şiddetli olacağı ve bu yerlerde dolu görülme ihtimaline karşı da turuncu kodla uyarı yapıldı. 

İSTANBUL VALİLİĞİ UYARDI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da sosyal medya hesabından bugün sabah saatlerinde başlayan beklenen sağanak yağış için uyarıda bulundu. Vali Yerlikaya İstanbullular için “tedbiri elden bırakmayalım” dedi.