İzmir’e 100 koli yardım yola çıktı

Gemlik Kent Konseyi, İzmir’e kolilerce yardım malzemesi gönderdi.İzmir’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen depremin yaraları sarılmaya devam ederken önemli bir destek de Gemlik’ten geldi. İzmir Kent Konseyi ile görüşen Gemlikli Kent Konseyi üyeleri, ihtiyaç duyulan malzemelerin listesini alarak yardım çalışmalarına başladı. Toplamda 100 koli yardım malzemesi paketleyen Gemlik Kent Konseyi, kadın ve çocuklara yönelik palto, kaban,..

İzmir’e 100 koli yardım yola çıktı
Yazar : Tarih : Okunma : 70 views Yorum Yap

Gemlik Kent Konseyi, İzmir’e kolilerce yardım malzemesi gönderdi.İzmir’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen depremin yaraları sarılmaya devam ederken önemli bir destek de Gemlik’ten geldi.

İzmir Kent Konseyi ile görüşen Gemlikli Kent Konseyi üyeleri, ihtiyaç duyulan malzemelerin listesini alarak yardım çalışmalarına başladı. Toplamda 100 koli yardım malzemesi paketleyen Gemlik Kent Konseyi, kadın ve çocuklara yönelik palto, kaban, atkı, çorap gibi kışlık giyim malzemeleri, battaniye, yorgan, havlu, sabun, tuvalet kağıdı, deterjanlar gibi kişisel temizlik ürünleri ile bisküvi, zeytin ve kilolarca kuru bakliyat topladı…