66 KiŞi HAYATINI KAYBETTi…

Son dakika corona virüsü (koronavirüs) haberi… Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve dünya çapında yayılım gösteren corona virüsü, ülkemizde de etkisini göstermeye devam ediyor. Günbegün vaka sayılarını paylaşan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, 12 Mart Cuma gününe ait rakamları duyurdu. Peki, corona virüsü vaka sayısı bugün kaç? İşte Bakan Koca’nın o açıklaması…. Türkiye’de son dakika corona virüsü gelişmelerini, vaka..

66 KiŞi HAYATINI KAYBETTi…
Yazar : Tarih : Okunma : 628 views Yorum Yap

Son dakika corona virüsü (koronavirüs) haberi… Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve dünya çapında yayılım gösteren corona virüsü, ülkemizde de etkisini göstermeye devam ediyor. Günbegün vaka sayılarını paylaşan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, 12 Mart Cuma gününe ait rakamları duyurdu. Peki, corona virüsü vaka sayısı bugün kaç? İşte Bakan Koca’nın o açıklaması….

Türkiye’de son dakika corona virüsü gelişmelerini, vaka ve ölüm sayılarını her akşam paylaşan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, 12 Mart Cuma günü vaka ve ölüm sayıları hakkında güncel bilgileri yaptığı son dakika açıklaması ile duyurdu.

Bakan Koca 12 Mart Cuma günü 14 bin 941 vakaya rastlandığını açıkladı..