Teksas’tan Bursalı Belediye Başkanı ve Milletvekiline sert tepki!

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ile AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın Adana Demirspor ve Giresunspor’un Süper Lig’e yükselmesini kutlamasının ardından Teksas bu duruma sessiz kalmadı. Resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Teksas Grubu şu ifadeleri kullandı; “Mehmet Uğur Sertaslan‘a Giresun Belediyesi, Zafer Işık‘a da Adana vekilliği yakışır. Başka meraklılar da varsa, gözüne girmeye çalıştıkları hemşehri dernekleri yardımıyla o illere..

Teksas’tan Bursalı Belediye Başkanı ve Milletvekiline sert tepki!
Yazar : Tarih : Okunma : 617 views Yorum Yap

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ile AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın Adana Demirspor ve Giresunspor’un Süper Lig’e yükselmesini kutlamasının ardından Teksas bu duruma sessiz kalmadı.

Resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Teksas Grubu şu ifadeleri kullandı; “Mehmet Uğur Sertaslan‘a Giresun BelediyesiZafer Işık‘a da Adana vekilliği yakışır. Başka meraklılar da varsa, gözüne girmeye çalıştıkları hemşehri dernekleri yardımıyla o illere yerleşebilirler. Bu kent yoluna, Bursa‘nın hassasiyetlerine vakıf siyasetçiler ile devam edecek.”